Konkurs: Matematyka na zielono – prześlij relację z wydarzenia

Jeśli Twoja biblioteka bierze udział w projekcie „Matematyka na zielono”, otrzymała wydaną przez mFundację książkę pt. „Matematyka na zielono” i zorganizowała spotkanie zgodnie z regulaminem udziału w projekcie, zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą relację ze spotkania.

W tym projekcie zaprosiliśmy biblioteki do zorganizowania w bibliotekach wydarzeń (spotkań, zajęć, warsztatow, gier miejskich itp.), podczas których osoby uczestniczące poszukiwały inspiracji matematycznych w swoim otoczeniu, a także poznawały matematykę jako narzędzie pomocne w rozumieniu świata oraz wyzwań związanych ze zmianami klimatu.

Projekt „Matematyka na zielono” realizujemy we współpracy z Fundacją mBanku (mFundacją). W projekcie biorą udział 122 biblioteki.

Relacje z wydarzeń prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://forms.office.com/e/ViMfpebfJp w terminie do 9 października 2023 r. do godziny 23:59

Kontakt:

Pytania w sprawie projektu prosimy kierować do Agnieszki Koszowskiej: 722 002 019, agnieszka.koszowska@frsi.org.pl.


Projekt „Matematyka na zielono” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z  Fundacją mBanku.