poMOC, czyli jak żyć w harmonii i spełnieniu?

Przedstawiamy nagranie webinarium z 14 grudnia 2023 r., przygotowanego przez Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY.

Podczas webinarium:

  • zastanawialiśmy się, w jaki sposób znaleźć równowagę między życiem osobistym a pracą na rzecz społeczności lokalnej,
  • staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie o to, czego tak naprawdę potrzebujemy jako lokalni liderzy i liderki oraz jak małe zmiany mogą sprawić, by czuć się w swoim życiu po prostu dobrze,
  • poznaliśmy historię jednego z menadżerów kultury, który w odpowiednim momencie skutecznie zadbał o stosowną równowagę w duchu work life balance.

Webinarium było skierowane zarówno do przedstawicielek i przedstawicieli bibliotek, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak skutecznie wprowadzić do swojego życia równowagę i harmonię, zatroszczyć się o siebie, a przy tym wciąż z oddaniem poświęcać się pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Osobami prezentującymi byli: Marzenna Wojnar – dyrektorka Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubiczu oraz członkini Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY, a także Włodzimierz Naumczyk – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Czesława Chruszczewskiego w Mieścisku oraz członek jednej z lokalnych sieci dyrektorek i dyrektorów bibliotek w ramach Grupy InicJaTyWy.

Webinarium poprowadził Damian Domański – wiceprezes Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY.

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 1:08:12


Webinarium zostało realizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY ze środków Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.